Vzdušnost kolekce Luft

0
195

Kolekce SS19 čerpá inspiraci z cestování, svobody a spontánnosti – faktorů, které jsou v srdci samotného DNA značky MCM. Pod názvem „Luft“ (německy „vzduch“) se skrývá nová „vzdušná“ kolekce unisex oblečení a doplňků, ve které se mísí moderní design a prvky z letectví.  

Kampaň MCM pro období jaro/léto 2019, ve které září duo Peggy Guo a Tolia Titaev, oslavuje svobodu cestování popovou estetikou. Hvězdy kampaně, obklopené nylonem v jasných barvách, svým odvážným mladistvým postojem skvěle dokreslují hravou atmosféru dynamických 90. let. Peggy, berlínská hvězda elektronické hudby korejského původu, a Tolia, zakladatel vlastní skateboardové značky a jeden z nejvýznamnějších ruských skateboardistů, jsou oba představiteli multikulturní generace, která je poháněna výhradně kreativitou, uměním, hudbou a kulturou.

Kolekce Luft 

Kolekce SS19 se s mladistvým zápalem ztotožňuje a proto nabízí praktické, variabilní a hybridní kousky, které symbolizují spontánnost a styl na nekonečná dobrodružství. Hlavní součástí této kolekce jsou „nekožené“ tašky a batohy z inovativních materiálů jako je nylon – ultralehký materiál pro vysoce funkční styl. A stejně „odlehčený“ přístup byl také zvolen při návrhu RTW kolekce, která je navržena pro pohodlí a funkčnost tak, aby každý mohl cestovat, co nejvíce svobodně, stylově a s lehkostí. Samozřejmostí jsou v kolekci i ikonické kožené doplňky s klasickým monogramem MCM připomínající historii a dědictví značky.

Do MCM přichází Dirk Schönberger 

Nedávno značka MCM oznámila, že vedení globální kreativní strategie bude mít nově na starosti Dirk Schönberger, bývalý kreativní ředitel sportovní a lifestylové značky Adidas.

Praha vítá značku MCM 

Proslulá luxusní značka MCM je k dostání i v Praze. Od podzimu letošního roku se značka Modern Creation Munchen (MCM) objevila na českém trhu v zastoupení exkluzivního multibrandového butiku THE STORE, který se nově otevřel na adrese Široká 15.

Více info na:  www.MCMWorldwide.com