Růžová je dobrá

0
163

Už jste pili růžovou kávu? Ve všech severočeských pobočkách kaváren Lagarto nyní najdete letní novinku v podobě růžového Rooibos latte. Značka Lagarto letos oslaví 10. narozeniny a nejen to je zárukou její kvality a jedinečnosti.

Růžové Rooibos latte aspiruje na hit léta 2019. Nejenže zákazníka zaujme vyváženou a svěží chutí a rozhodně i dokonalým vzhledem, ale jeho konzumace má na naše těla blahodárné účinky. Afričtí domorodci znají příznivé efekty rooibosu již přes 300 let, alespoň z té doby o něm pocházejí první písemné zmínky.

         

Ale i v současnosti na něm lidé ocení přínos například při uvolnění dětských kolik či fakt, že rooibos neobsahuje kofein, avšak zároveň má povzbudivé účinky. Má dokonce schopnost působit proti depresím a úzkostem, je vhodný také pro ty, co chtějí shodit nějaké to kilo. Reguluje hladinu cukru v krvi, má protialergické účinky, dokáže zmírnit křeče a v neposlední řadě má také protirakovinné účinky a působí proti srdečním a cévním obtížím.

Tento čaj, který vlastně není pravým čajem, obsahuje pouze malé množství teinu, je tedy vhodný i pro děti, a proto není důvod nenavštívit jednu z našich poboček a vychutnat si tuto novinku i s Vašimi ratolestmi. Ve spojení s mlékem je tady růžový Lagartský latte zázrak.

Seznam poboček naleznete zde: https://lagartocafe.cz