World Ski Award 2019

0
136

Již po sedmé se letos udělovaly ceny v rámci prestižní soutěže World Ski Award. V rakouském Kitzbühelu se 22. – 24. listopadu sešli decision makers, inovátoři a reprezentanti cestovního průmyslu z celého světa, aby společně zvolili „nej“ zimní střediska a hotely. Nejlepším butikovým „lyžařským“ hotelem českých hor za rok 2019 se stal hotel Savoy ve Špindlerově Mlýně. 

Prestižní ocenění získal od společnosti World Ski Awards, která již sedm let vybírá nejlepší hotely v lyžařských areálech. Těch je na celém světě více než dva a půl tisíce, když dohromady nabízejí přes 6 milionů hotelových lůžek. Výsledky nezávislé ankety byly vyhlášeny koncem listopadu v rakouském Kitzbühelu.

„Získat toto prestižní ocenění je mimořádný úspěch a nám se to podařilo obhájit již popáté. Přestože naším prvořadým cílem jsou spokojení hosté, titul nejlepšího butikového hotelu v českých horách je pro nás velkou ctí. A také závazkem, abychom naše služby stále udrželi na špičkové úrovni,“ komentuje ocenění výkonný ředitel společnosti Asten Hotels Jiří Gajdošík, který má hotel Savoy na starosti.

Hotelová skupina Asten Hotels provozuje tři hotely v Praze na Malé Straně a hotel Savoy ve Špindlerově Mlýně. Na příští rok chystá otevření nově zrekonstruovaného hotelu Westend opět ve Špindlerově Mlýně.

Více o hotelu na: www.astenhotels.com

Více o soutěži na: www.worldskiawards.com