Sexy slow fashion

0
174

Koncept EVALICIOUS je o tvorbě vlastního osobitého stylu. Vytváříš si styl podle sebe, něco výjimečného, co tě vystihuje, a tak ti umožňuje cítit se perfektně. Stáváš se návrhářem svých vlastních šatů pod pečlivým vedením našich odborníků, a vytváříš tak pro sebe něco úžasné a vzrušující. Koncept dokonale ladí se současnými trendy a aktuálním směřováním módního trhu. Spojuje v sobě styl a krásu zakázkové výroby s dostupností a komfortem při nakupování.

EVALICIOUS podporuje návrat k slow fashion. Naším cílem je zvýraznit unikátnost každé EVALICIOUS klientky, udělat tě výjimečnou, díky čemuž získáš pocit krásy a potěšení ze svých kvalitních šatů na dlouhou dobu. Pečlivě vybrané kvalitní materiály, dovednosti našich designerů a švadlen a zejména tvé zapojení se přímo do procesu tvorby Ti zaručuje 100 % spokojenost. Kvalitní zákaznický servis je nedílnou součástí filozofie EVALICIOUS.

Klientky EVALICIOUS mají možnost užít si jedinečný výběr z několika nadčasových variant a svým výběrem tak dosáhnout kýženého efektu. V barvě, kterou si přeješ. A s možností jemné úpravy rozměrů tak, aby ti šaty perfektně sedli. Naše klientky nenosí EVALICIOUS, oni jsou EVALICIOUS. Unikátní a rafinované EVALICIOUS modely jsou nadčasové, vhodné pro každou formální nebo zábavnou, vážnou nebo sexy příležitost.

Vlastnosti jako dlouhé zipy, krajky nebo odhalená záda dodávají velmi ženský, svůdný vzhled. Sexy sofistikovaným způsobem. Bez ohledu na to, kde se nacházíš, pokud si EVALICIOUS, můžeš se sebevědomím prožívat svůj sen.