Revoluce v omlazení pleti

0
444

ZÁKLADNÍ PROBLÉM

Kontury obličeje se s přibývajícím věkem mění. Spodní část obličeje mladých žen tvoří harmonickou linii ve tvaru V nebo trojúhelníku mířícího směrem dolů. Jak léta ubíhají, geometrie obličeje ztrácí svoji ostrost. Hormonální deficit způsobuje ztrátu pružnosti, obličejové svaly atrofují a líce se kvůli stahům svalů a jejich váze hroutí. To se pak odráží na tvaru čelistí a původní harmonie tvaru obličeje se vytrácí. Tyto změny v objemu, obvykle doprovázené vznikem dvojité brady, jsou typickými znaky stárnutí. Trojúhelník je obrácen.

ŘEŠENÍ

Experti značky Yves Rocher našli látku schopnou tomuto procesu vzdorovat a umožnit ženám získat zpět harmonický vzhled obličeje.

Rostliny nás od nepaměti inspirují a věda nás vede k tomu, abychom s jejich využitím uspokojili všechny potřeby a touhy krásy. Příroda nám nabízí mimořádně pestrou škálu objevů. Pozoruhodné květiny, které lákají pozornost všech, ale také jednodušší rostliny, kterých si téměř nevšímáme. Šanci dostaly ty rostliny obvykle nazývány „trávy“ nebo „plevel“. Díky jejich jednoduchosti a poddajnosti jsou tyto rostliny ukázkovým příkladem botanické inspirace.

Botanici a agronomové značky Yves Rocher spolupracovali s experty na rostlinnou biotechnologii, aby prozkoumali nečekanou schopnost jedné z těchto rostlin – zběhovce plazivého. Zjistili, že jeho obrovská plasticita je způsobena přítomností molekul podobných kolagenu, který můžeme najít i v kůži: molekul rostlinného kolagenu. Co může být lepší v boji s ochabující pletí a ztrátou pevných kontur obličeje?

Experti vytvořili s využitím rostlinného kolagenu celou řadu produktů – Lifting Végétal. Objev této rostliny, její přírodní síla získávaná za pomocí udržitelné vědy, efektivita a jednoduchost jsou pilíři naší Botanické krásy pro dnešek i zítřek.

ZBĚHOVEC PLAZIVÝ – TRÁVA S VÝJIMEČNOU SILOU

Zběhovec plazivý, známý jako tráva, je ve skutečnosti rostlina s charakterem, která ve svém prostém vzhledu skrývá výjimečnou sílu.

Dokáže během svého růstu vzdorovat jakýmkoli podmínkám. Jaká jsou tajemství této silné rostliny, že dokáže růst tak rychle? Přestože jejím základem je stonek se čtvercovým průřezem s vertikálním růstem, je to hlavně její horizontální růst, čím se tato rostlina odlišuje: obrovské množství semínek se rychle šíří a tvoří nové kořeny, jakmile se dotknou země, čímž vytváří další a další rostlinky.

PŘEVRATNÁ INOVACE – Remodelační rostlinný kolagen

Vědci rozpoznali potenciál zběhovce plazivého a vytvořili originální a patentovaný koncentrát – rostlinný kolagen, který dodává buňkám energii a posiluje strukturu kůže (zvýšení síly pnutí buněk o 19%, stimulace elastinové syntézy o 27%). Využili tak rostlinnou biotechnologii k vytvoření jedinečné rostlinné aktivní složky.

Tento přírodní proces jim díky multiplikaci dovoluje z pouhého jednoho vzorku buněk zběhovce plazivého extrahovat rostlinný kolagen, který je díky své podobnosti kolagenu vyskytujícímu se v lidské pokožce optimálně vstřebatelný. Tento vysoce moderní proces zachovává rostlinný zdroj a respektuje životní prostředí, protože nevyžaduje jeho nadměrnou spotřebu.

TIP NA PRODUKT

Vysoce koncentrované zpevňující sérum Lifting Végétal vyhlazuje vrásky a zpevňuje pokožku. Má vysokou koncentraci rostlinného kolagenu s hydratační jemnou texturou a přináší okamžitý pocit zpevnění.

Výsledky jsou okamžité:

  • Vrásky jsou redukovány v 92 %** případů
  • Pocit lépe chráněné pokožky u 74 %* žen
  • Rysy vypadají zpevněně u 72 %* žen
  • Pokožka je napnutější u 71 %* žen

* Studie spokojenosti na vzorku 109 žen / ** Klinická studie na 25 případech. Okamžitá redukce vrásek v průměru o 18 %.

Denní zpevňující péče Lifting Végétal zvyšuje objem, zpevňuje rysy a posiluje pokožku. Již po jednom měsíci používání je znatelné zvýšení objemu, redukce vrásek a posílení a vytvarování obličeje.

77 %* žen vidí při používání okamžité výsledky:

  • Vrásky jsou redukovány u 81 %** případů.
  • Kůže vypadá lépe tvarovaná*

Po jednom měsíci:

  • Zvýšený objem a lépe tvarovaný obličej u 67 % žen.

* Studie spokojenosti u vzorku 111 žen / ** Klinická studie o vzorku 20 případů. Okamžitá redukce hloubky vrásek v průměru o 12 % / *** Klinická studie o vzorku 27 případů.

TRÉNING PRO VAŠI PLEŤ

Vedle správné pleťové péče můžete také zpevňovat vaši pokožku pomocí obličejových cviků.

FOTOGRAFIE A ILUSTRACE: © Yves Rocher