Kabelka pro každou příležitost

0
677

Mít osobitou kabelku je jako mít právo nasednout do první třídy vlaku. Pokud máte rádi minimalistické pojetí, originalitu a navíc český původ, pak by vás mohly zaujmout designové kousky od PBG!

Značka PBG si na českém trhu buduje jméno již od roku 2011. Vše začalo jako skvělý nápad dvou kamarádek a vyšlo to. Aneta Vojtová a Tereza Mayer pojí nejen přátelství, ale zapálení pro design a minimalistický vzhled. Doplňují se fantasticky.

Charakteristickými znaky značky PBG je minimalistický design, kvalitní kůže a výroba v Praze. Minimalistický design je zřejmý na první pohled. Všechny kabelky i ostatní doplňky jsou jednoduché, avšak důmyslně propracované. Společný rukopis na všech produktech je až dech beroucí. Kvalitní kůže jsou vyráběny z přírodně upravované kůže, která neobsahuje téměř žádnou chemii. Aneta a Tereza nabízí od loňského Designbloku19 produkty z materiálu složeného z bavlny zpevněné pet lahvemi vylovenými z oceánu. Tedy bezkonkurenční kabelky pro vegany se skrývají pod názvem Bucket bag.

Minimalistické produkty jsou jedinečné také barevnou paletou. Se sezónní pravidelností přichází PBG s novou kolekcí. Všechny barvy jsou nádherné a podtrhávají design. Žádné křiklavé barvy ale jemné, syté barvy, vždy v tónu hodícímu se k ročnímu období. Právě poslední kolekce SS20 je v barvě slonoviny zvanou Ivory. Kromě barvy přichází pravidelně také nové tvary. Vždy ke každé nové kolekci se pojí slavná tvář. Nyní charismatická Lucie Kratochvílová – fashion blogerka. Před ní například ke klasické černé nádherná zrzavá kráska Vica Kerekes. „PBG se spojuje s ženami různých profesí. Důležitá je souhra s danou barvou. Vždy musí hrát hlavní roli dané ženy v jejím osobním šatníku,“ vysvětluje Tereza Mayer. „Ivory je kolekce, která se hodí k ženám milující odstín béžové. Jakmile žena tíhne k této barvě, musí mít buď malou mini bag, praktickou cross body M či velkoformátový leather bag,“ dodává Aneta Vojtová.

Jedno je jasné, PBG je značkou, která si získává srdce mnoha žen. Kvalita a design je bezkonkurenční. Kdo nemá kabelku PBG jako by nebyl.

Více na: www.pbgstudio.com