Organic Beauty

0
813

Salón OliOla organic beauty  vznikl s myšlenkou udržitelnosti a přirozené krásy. Kromě manikúry a pedikúry si ve studiu OliOla organic beauty můžete dopřát kvalitní kosmetické procedury a kompletní kadeřnické služby. Vše ve znamení špičkové přírodní a bio kosmetiky, která se kromě požadovaného efektu navíc postará o řešení vlasových či kožních problémů.

Chtěla jsem oázu klidu, nic velkého, místo, kde se budou potkávat lidé, kde bude kus přírody a kde se člověk může zastavit, vydechnout, odpočinout si a odejít sebevědomý s úsměvem na tváři. A protože myslím ekologicky, mám ráda bylinky a krásu a ráda komunikuji s lidmi, založila jsem studio krásy,” prozrazuje majitelka bio salonu Oli Vacková, jak se zrodila myšlenka na jeho vznik.

OliOla salon se může pochlubit nejen top kadeřníky a kadeřnicemi, ale i špičkovými produkty k barvení a stylingu. K dispozici je péče a šetrné barvení od značky Oway s biodynamickými extrakty, stejně jako barvení 100% přírodní hennou Khadi. Obě značky jsou známé tím, že jejich produkty nenarušují strukturu vlasu a mají blahodárné složení.  Jde přímo o vlasovou regeneraci – organické přípravky pomáhají bojovat s mnohými potížemi vlasové pokožky. Salon nabízí rovněž řadu Head Spa procedur na řešení problémů s vlasy, včetně mnoha alternativních metod. Například brazilský keratin je nahrazován směsí ceramidů a kyseliny hyaluronové, která se zažehluje speciální studenou žehličkou do poškozených vlasů.

OliOla se stírá rozdíl mezi kosmetikou a lázněmi. SPA kosmetické ošetření neprobíhá tak jako dříve, kdy jste odcházeli se začervenalým oteklým obličejem opuchlým po nešetrném čištění pleti. V salonu OliOla organic beauty si užijete kosmetické rituály, které navodí mimořádně příjemný pocit uvolněné, zrelaxované a vyživené pleti. Terapeutky ve studiu OliOla organic beauty používají přírodní kosmetiku INLIGHT Organic, jedinečné přírodní elixíry v 100% bio kvalitě, účinné hojivé balzámy na pleť a Pure Fiji přírodní oleje a rostlinné výtažky nejvyšší kvality. Líčení má v salonu na starosti vizážistka Barbora, která líčila například Andreu Kalivodovou a pracuje s květinovou dekorativní značkou Zuii, vynikající mimořádnou funkčností a pestrou škálou barevných odstínů.

Studio bio krásy OliOla  nedělá kompromisy mezi zdravím a krásou. Veškeré výrobky jsou pečlivě vybírány tak, aby kromě funkčnosti byly bez škodlivých chemických substancí. Žádné parabeny, sulfáty, amoniak, umělá barviva nebo aromata, silikony… nic takového v OliOla nenajdete. Vyškolený personál pracuje s přípravky z biodynamicky pěstovaných rostlin a bylin, fair trade surovinami, organickými extrakty a esenciálními oleji. 90 % přípravků je veganských a samozřejmě netestovaných na zvířatech. Vše krásně voní a je plné výtažků z biodynamicky pěstovaných rostlin a bylin a esenciálních olejů s odkazem na ajurvédskou medicínu.