KitchenAid Concept Store & Gourmet Academy

0
217

Nejlepší světovou prodejnou s domácími potřebami je Potten & Pannen – Staněk KitchenAid Concept Store & Gourmet Academy  v centru Prahy

Prodejna KitchenAid Concept Store & Gourmet Academy společnosti Potten & Pannen – Staněk v pražské Vodičkově ulici zvítězila ve světovém kole soutěže GIA a získala tak pomyslného „retailového Oscara“. Vzácnou trofej během slavnostní ceremonie v Chicagu osobně převzali Miloš Staněk a Pavel Staněk.

GIA (Global Innovation Awards) je světově nejprestižnější ocenění za inovativnost a kreativitu maloobchodních prodejen, které každoročně uděluje International Housewares Association v Chicagu. GIA bývá neformálně přirovnávána k udílení Oscarů v daném segmentu. Hodnotícími kritérii jsou vize a strategie, design interiéru, merchandising včetně prezentace zboží ve výlohách, marketing a reklama, péče o zákazníky, školení personálu a inovativnost. Společnost Potten & Pannen – Staněk letos slaví 25. výročí existence a vítězství v celosvětovém kole soutěže GIA je tím nejlepším dárkem.

Pražský KitchenAid Concept Store, navržený českou architektkou Ivanou Dombkovou, je prvním a jediným svého druhu na světě.  Originální nábytek a osvětlení spolu s nevšedním designem kuchyňských spotřebičů KitchenAid vytvářejí moderní, luxusní atmosféru, kterou zpříjemňuje hudba a rozmanité interiérové vůně parfémů Lampe Berger. Prodejní plochu oddělují pouhé dva schody od Gourmet Academy, unikátní prémiové školy vaření, která nabízí kurzy pro dospělé i pro děti od devíti let až po náctileté pod názvem Le Petit Chef Academy.