Ayurvedic breakfast

0
269

V pondělí 8. května od 10 do 14 hodin Ayurvedic breakfast a Freshbedýnky pořádají  PRVNÍ AJURVÉDSKÝ BRUNCH v Černé labuti.

Přední tvář konopné subkultury v Čechách, Ing. Michal Otipka, promluví na žhavé téma  „LÉČIVÉ ÚČINKY KONOPÍ“. Co tato mýty opředená rostlina umí kromě povznesení do stavu beztíže ? A má své opodstatnění, že legislativa jednotlivých zemí začíná uvolňovat podmínky pro pěstovaní konopí?

ING. MICHAL OTIPKA
Michal Otipka je jednou z nejznámějších tváří konopné subkultury a majitelem největšího a nejstaršího obchodu s pěstebními technologiemi – growshopu  v Evropě. Díky svým znalostem začal spolupracovat s Českou zemědělskou univerzitou v Praze, kde se podílí na oficiálním projektu výzkumu a produkce konopí. Je aktivním zastáncem využití konopí pro léčebné účely, spolupracuje s vědeckými pracovišti a lékaři v Česku i zahraničí.
Zároveň je držitelem černého pásku, ředitelem a prezidentem české sekce IKMF organizace (International Krav Maga Federation), která vyučuje sebeobranný systém krav maga, který je považovaný za nejefektivnější na světě.

A na co se ještě můžete těšit ?

10.00          Welcome drink&snack
10.30          Přednáška „Léčivé účinky konopí“ v angličtině/češtině
12.00          Ajurvédský brunch z kuchyně týmu Garryho
Vstupné činí 490 Kč, děti do 12 let mají vstup zdarma.
Kapacita je omezená a svou účast můžete potvrdit do 4. května 2017 na: ayurvedicbreakfast@cernalabut.cz<http://ayurvedicbreakfast@cernalabut.cz>

Dům Černá Labuť, 8. patro, Na Poříčí 25, Praha 1