Vyplujte na moře

0
375

Travel designeři z Exclusive tours si pro vás připravili jedinečný zážitek se společností Regent Seven Seas Cruises. Proplujte napříč Středozemním mořem na nově zrekonstruované luxusní lodi Seven Seas Voyager.

 

 Seven Seas Voyager patří k tomu největšímu přepychu nejen na vlnách Středozemního moře. 350 kajut, takřka 450 členů personálu a devět palub jen pro vaše potěšení, na kterých naleznete od běžecké tratě v nejvyšším patře, přes luxusní restaurace a skvěle vybavenou knihovnu, až po casino v patře nejnižším.

 

Voyager zkrátka poskytuje svým hostům vše, na co si vzpomenou. Najdete tu dokonce i luxusní Canyon Ranch Spaclub, který vám umožní nechat všechny vaše starosti odplout na volné moře. K tomu si přidejte All Inclusive stravování ve všech restauracích, včetně jedné z největších gurmánských restaruací, která se kdy objevila na mořských vlnách, Compass Rose a máte zaděláno na perfektní výlet.

 

Na lodi vás čeká několik kategorií kajut, z nichž každá má vlastní terasu s výhledem na okolní moře. V případě kategorie Deluxe Veranda Suite, vás čeká 33 m2 prostoru a místo k sezení, vyšší kategorie ubytování samozřejmě nabízí i větší prostory a spolu s nimi i další výhody. Od kategorie Concierge Suite a výše totiž získáváte prioritu pro rezervace exkurzí a stolů v restauraci.

Seven Seas Voyager vás vezme na krásnou cestu napříč Středozemním mořem, během které můžete strávit deset i více nocí na vlnách, v závislosti na tom, odkud kam plujete. Přes léto se koná několik plaveb, a podle toho, kterou zvolíte, můžete navštívit také mnohá přímořská města, od Lisabonu, přes Monte Carlo, až po Řím.

 Ty nejlepší zážitky na moři i mimo něj vás čekají již od 18. července. Tehdy, v devět hodin večer, vyráží Seven Seas Voyager z Barcelony, a doveze vás přes Menorcu, do Marseille, Saint-Tropez, Pisy, Říma a pak do Monte Carla, kde plavba končí. V každém ze zmíněných měst loď stráví takřka celý den, a vy tak máte možnost si je prohlédnout. Celkem vás tak čeká několik desítek různých exkurzí na pevninu, které však rozhodně nestihnete všechny, obzvlášť když i samotný pobyt na lodi nabízí nepřeberné množství aktivit.

Důležité je však řící, že vám vůbec nic nebrání po zakončení jedné plavby posečkat na palubě dalších několik nocí, během kterých Voyager obepluje pobřeží Francie, vydá se s vámi na Menorcu a Korsiku, ostrov Elba a svou cestu zdárně zakončí v přístavu Civitavecchia, na dohled od Říma. A takových plaveb můžete po dobu letních prázdnin podniknout ještě několik. Vždy z jiného přístavu, avšak pokaždé ve stejném přepychu. Ozvěte se nám ještě dnes a celé léto můžete strávit na vlnách Středozemního moře.