Parfémová trilogie

0
316

Dům vysokého parfumářství Jul et Mad Paris představuje svou uměleckou vytříbenost ve třech nových kompozicích. Při příležitosti uvedení nové parfémové trilogie vůní v butiku Vavavoom Česko navštívili zakladatelé luxusního parfumářského domu Jul et Mad Paris a životní partneři Julien Blanchard a Madalina Stoïca-Blanchard.  Příběh značky vznikl střetnutím dvou osob, duší, kultur, kontinentů i dvou vášní nyní životních partnerů Juliena a Madaliny. Mottem parfumářského domu je dokonalost, takzvané „savoir faire“ aneb „vědět, jak na to“ ve vztahu k absolutnímu luxusu a umělecké vytříbenosti. Jul et Mad Paris je značka s mezinárodním renomé, která je laureátem několika respektovaných ocenění (např. The Art and Olfaction Awards 2016). Vzácnost a cena v Jul et Mad nejsou překážkou, jejich parfémy jsou zážitkem bez kompromisů.

Kompozice s názvem Bella Donna, Fugit Amor a Mon Seul Desir jsou oslavou lásky k umění a vášně pro parfumářské řemeslo. Při tvorbě každé z vůní se zakladatelé značky a jejich tým oceňovaných parfumářů nechali inspirovat oblíbenými mistrovskými díly napříč uměleckými žánry:  Tajemstvím a svůdností návykové malby La Belle Ferronnière Leonarda Da Vinciho.

Další inspirací bylo mistrovské sochařské dílo Auguste Rodina Fugit Amor

a magie příběhu tapisérie La Dame à la Licorne (Dáma a jednorožec), který popisuje lásku, prozření a porozumění.

Všechny tři novinky mezinárodně oceňovaného domu Jul et Mad vznikly jako další dílo instinktivní kreativity za využití čistých esenciálních olejů, přírodních ingrediencí, vzácných ryzích esencí, kde náklady a vzácnost surovin nepředstavují žádnou bariéru. Kreativní ředitelé značky na jejich vzniku spolupracovali s mistry parfumářství i obalového designu. 50 ml vůně v koncentraci Extrait de Parfum je možné pořídit buď v luxusním provedení řady The White Collection, balené v lakované kazetě se sběratelským pozlaceným flakonem a jedním cestovatelským flakonem s krystaly za 13 000 Kč anebo v transparentním pískovaném flakonu řady Love Basics za 4 450 Kč exkluzivně ve Vavavoom.

www.vava-voom.cz

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Julien  Blanchard

 

Absolvoval magisterské studium v oboru neurologie a pokračoval postgraduálním programem v biologii, který zakončil výzkumem senzorických mechanismů mozku, aby se v kariéře mohl věnovat novým technologiím a komunikaci. Julien je spolumajitelem několika patentů v 3D technologiích, srdcem podnikatel a zakladatel několika komunikačních společností specializovaných na vědeckou oblast. Jeho energie a inspirace přichází hned z několika zdrojů, díky kterým je v kontaktu s různými lidmi, krajinami a kulturami. Stejně blízké je mu dobrodružství luxusního prostředí Paříže jako nepálského pohoří.

 

 

Madalina Stoïca-Blanchard

 

Poté, co strávila dětství v srdci karpatských hor v Rumunsku, se Madalina přestěhovala do New Yorku, aby se oddala kosmetickému průmyslu. S vyznamenáním vystudovala obor Cosmetics and Fragrance Marketing na Fashion Institute of Technology a vybudovala úspěšnou kariéru v New Yorku a Paříži. Během ní dosáhla postů v top managementu u nejprestižnějších firem v oboru. Během cesty do Francie, která byla věnovaná parfumářství, s nečekaným potěšením potkala Juliena na terase kavárny v Paříži. Tento moment zcela změnil její život a z Manhattanu se přesunula do Paříže. Pocitově se považuje za občana všech zemí a společnost neustále překvapuje svou adaptací v různých kulturách a neustálou chutí po dobrodružství a objevech. Její citlivost a multikulturní původ společně tvoří sílu, která se projevuje v silném nadšení pro svět parfémů.

 

 

www.vava-voom.cz