Mademoiselle Longchamp

0
600
Událostí letošního podzimu, je nová “it bag” kabelka Mademoiselle Longchamp, která se hrdě hlásí ke svému chic francouzskému stylu a původu. Mademoiselle Longchamp je elegantní a drzá zároveň, ještě nikdy nebyla žádná kabelka Longchamp tak bezprostřední a asertivní.
Stačí se podívat na krásné zpracování každého detailu, ta nejkvalitnější teletina si pohrává s originálním designovým perforováním, nádhernou ozdobou je emblematická přezka symbolizující Maison Longchamp. Tato kabelka je věnována všem svobodomyslným a aktivním ženám, kterým svět leží u nohou. Kabelka je plná rafinovaných detailů, dvě varianty popruhu umožňují nošení kabelky na různé způsoby a utvrzují vyjímečnost tohoto modelu.
Stylovým detailem je “vosková” pečeť , symbolizující kvalitu a autenticitu know-how domu Longchamp. Paleta odstínů se nese na vlně podzimní sezóny: elegantní černá, delikátní šedá, hřejivě koňaková, sluneční hořčicová. Kabelka Mademoiselle Longchamp je inspirovaná hrdinkami sedmdesátých let, mohla být klidně spatřena na rameni Jane Birkin nebo Françoise Hardy … Obě dvě se staly symbolem svojí doby zejména pro svůj smysl pro nezávislost a lásku ke svobodě. Dnes si tuto kabelku představujeme na rameni aktivní a smyslné Pařížanky: během dne ve městě nosí kabelku ve stylu „cross body“ a večer se jí ležérně přesune na rameno a změní se v šik večerní doplněk.
Již není třeba vracet se po náročném dni před večírkem domů, nová kabelka Mademoiselle Longchamp kultivuje a svým způsobem rozšiřuje možnosti emancipace žen na jejich cestě za ležérnějším životním stylem, zbavuje je jakéhokoliv omezení a to vše totálně stylově.Stačí se podívat na krásné zpracování každého detailu, ta nejkvalitnější teletina si pohrává s originálním designovým perforováním, nádhernou ozdobou je emblematická přezka symbolizující Maison Longchamp. Tato kabelka je věnována všem svobodomyslným a aktivním ženám, kterým svět leží u nohou. Kabelka je plná rafinovaných detailů, dvě varianty popruhu umožňují nošení kabelky na různé způsoby a utvrzují vyjímečnost tohoto modelu. Stylovým detailem je “vosková” pečeť, symbolizující kvalitu a autenticitu know-how domu Longchamp.
Paleta odstínů se nese na vlně podzimní sezóny: elegantní černá, delikátní šedá, hřejivě koňaková, sluneční hořčicová.